O nas

camera_enhance

Kim Jesteśmy ?

Camerleon powstał żeby umożliwić Klientom znalezienie wymarzonego Fotografa w prosty i szybki sposób i bez kosztów ! Fotografom umożliwiamy zarabianie na ich usługach i zdjęciach.

Czy Camerleon to Wyszukiwarka Fotografów ? Baza Fotografów ? Wyszukiwarka Zdjęć ? Bank Zdjęć ? Tak i Nie zarazem bo przede wszystkim jest to miejsce gdzie Klient spotyka Fotografa !

Jeżeli ktoś mówi szukam fotografa to odpowiedź jest jedna - zrób to z nami !

Dokładamy starań żeby procesy w naszym serwisie były bardzo proste i czytelne. Jeżeli masz jakieś uwagi lub propozycje dotyczące zmian w serwisie napisz do nas – chcemy stale się rozwijać !
tag_faces

Dlaczego My ?

Klient otrzymuje od nas oferty Fotografów wybrane nie tylko z uwzględnieniem jego potrzeb i terminów, ale również oceny pracy Fotografa przez innych Klientów oraz jakości jego zdjęć. Dodatkowo Klient otrzymuje od wybranego przez siebie Fotografa 5 % rabat na jego usługi !

Natomiast jeżeli Klient poszukuje zdjęć to może liczyć na to, że u nas znajdzie nie tylko bardzo dobrze wyselekcjonowane zdjęcia, ale również wielu z nich nie można znaleźć nigdzie indziej.

Fotografowie uzsykują realne korzyści, a my zarabiamy tylko wtedy kiedy zarabiają Fotografowie. Camerleon to wyjątkowy projekt dla wyjątkowych Fotografów.Traktujemy Fotografów fair bo sami nimi jesteśmy !
account_balance

Dane Firmy

Nazwa: OKUBIKO sp. z o.o.
Siedziba: Jodłowa 2, 41-400 Mysłowice, Polska
KRS 0000830458
NIP 2220917374
REGON 385612762
keyboard_arrow_up