Jak Znaleźć Fotografa z Naszą Pomocą

zyskaj 5% Rabatu od Fotografa i zaoszczędź wiele godzin poszukiwań
wybierzemy najlepsze oferty świetnych fotografów dostępnych w oczekiwanym terminie
udostępnimy Ci darmowy wzór umowy z fotografem
po wykonaniu zlecenia możesz ocenić Fotografa i mieć wpływ na jego ranking w Serwisie

filter_1

Wyślij Formularz

» Wyślij do nas darmowy formularz "Szukam Fotografa", W formularzu podajesz podstawowe informacje dotyczące Twoich wymagań w zakresie usługi, terminu i ceny.
Formularz Szukam Fotografa
filter_2

Otrzymasz Oferty

» W terminie 2-3 dni prześlemy Ci najlepsze oferty odpowiadające Twoim potrzebom. Przy wyborze ofert kierujemy się jakością prac Fotografa (w tym jego rankingiem na bazie opinii Klientów), jego warunkami cenowymi oraz dostępnością w oczekiwanym terminie.
filter_3

Dokonaj Wyboru

» Po otrzymaniu ofert będziesz mógł dokonać wyboru Fotografa, a my skontaktujemy Cię z wybranym Fotografem i udostępnimy Ci darmowy wzór umowy z fotografem. Po skontaktowaniu się z Fotografem będziesz mógł skorzystać z jego usług. Przy składaniu zamówienia otrzymasz od Fotografa 5% rabatu.
filter_4

Wystaw Opinię

» Po wykonaniu usługi będziesz mógł przesłać nam Twoją opinię dotyczącą współpracy z Fotografem. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i będzie miała wpływ na ocenę jakości pracy Fotografa przy przesyłaniu kolejnych zleceń ! Oczywiście Fotografom zależy na jak najlepszej opinii z Twojej strony !

W Jaki Sposób Dokonujemy Wyboru

korzystamy z naszej Wyszukiwarki Fotografów, ale nie tylko !
uwzględniamy warunki zaproponowane przez Fotografa, opinie na jego temat oraz jakość jego zdjęć

filter_1

nasza wyszukiwarka fotografów

» Korzystając z naszej Wyszukiwarki Fotografów mamy dostęp do ofert świetnych Fotografów dopasowanych do Twoich potrzeb. Nasza Wyszukiwarka Fotografów i baza fotografów to zaleta, ale nie jedyna !
filter_2

staranny dobór ofert

» Wybieramy oferty nie tylko korzystając z naszej Wyszukiwarki Fotografów. Uwzględniamy dostępność Fotografów i warunki finansowe. Bierzemy również pod uwagę ocenę pracy Fotografów zgłaszanych przez naszych Klientów oraz jakość zdjęć Fotografów.
filter_3

zaoszczędź czas i pieniądze

» Dzięki składaniu przez nas zapytania do wielu Fotografów uzyskujemy lepsze i dedykowane oferty. Dodatkowo uzyskujesz rabat 5% na finalną cenę wybranego przez Ciebie Fotografa. Nie musisz poświęcać czasu na wyszukiwanie ofert samemu.
keyboard_arrow_up